PROJEKTY EDUKACYJNE

Co roku w naszej szkole są realizowane
projekty edukacyjne.

Tematy zespołowych projektów edukacyjnych dla uczniów klas drugich w roku szkolnym 2016/2017

Tematy zespołowych projektów edukacyjnych dla uczniów klas drugich w roku szkolnym 2015/2016

Tematy zespołowych projektów edukacyjnych dla uczniów klas drugich w roku szkolnym 2014/2015

Harmonogram prezentacji projektów edukacyjnych w roku szkolnym 2014/2015

WARUNKI I ZASADY WYKONYWANIA PROJEKTU EDUKACYJNEGO

Projekty rok szkolny 2012/2013

1. Projekt grupy mgr Moniki Krawczyk : " Jak przedstawić moją gminę w liczbach i procentach ? "

2. Projekt grupy mgr Katarzyny Walczak : " Jak władze lokalne dbają o rozwój kulturalny dzieci i młodzieży naszej szkoły ? "

3. Projekt grupy mgr s. Ireny Rózyckiej : " Jaki jest wpływ sylwetki patrona szkoły na krztałtowanie postaw uczniów ? "

4. Projekt grupy mgr Moniki Skwirowskiej : " Jak zareklamować moją malą ojczyznę kolegom z okolicznych gmin ? "

5. Projekt grupy mgr Urszuli Krekory : " Jaka jest etymologia nazw miejscowości naszej gminy ? "

6. Projekt grupy mgr Grzegorza Okonia : " Jakie korzyści uzyskała moja gmina po wejściu Polski do Unii Europejskiej ? "

7. Projekt grupy mgr Mariusza Kilara : " Analiza stylu architektonicznego kościoła parafialnego w Jedlińsku "

8. Projekt grupy mgr Romana Wójcika : " Jak bezpiecznie korzystać z internetu ? "

Projekty rok szkolny 2013/2014

1. Projekt grupy s. Irena Różycka- "Jak zachowana jest pamięć o biskupie Piotrze Gołębiowskim wśród mieszkańców Jedlińska?"