ROZWAŻAĆ SERCEM. SPEŁNIAĆ CZYNEM.

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW 2012/2013

 

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Rok szkolny 2001/2002

Tomasz Kolbus- finalista Konkursu Matematycznego dla Gimnazjalistów organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora  Oświaty

Rok szkolny 2004/2005

Lidia Padewska- finalistka Konkursu Polonistycznego dla Gimnazjalistów organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora  Oświaty

Rok szkolny 2006/2007

Anna Włodarczyk- finalistka Konkursu Polonistycznego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Rok szkolny 2007/2008

Michał Włodarczyk- finalista Konkursu Matematycznego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora  Oświaty

Rok szkolny 2011/2012

Diana Jaworska- laureatka Konkursu Polonistycznego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Aleksandra Grzyb- finalistka Konkursu Informatycznego dla gimnazjalistów LOGIA 12 organizowanego przez  Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Aleksandra Grzyb- finalistka VII Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów

 

 

OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH WIEDZY

Rok szkolny 1999/2000

Tomasz Kolbus- I miejsce w Konkursie Wiedzy Ekologicznej pt. „ Związek Gmin Radomka i Ekologia”

Rok szkolny 2000/2001

Malwina Wąsik- laureatka Międzynarodowego Konkursu na Bajkę lub Baśń Słowiańską

Ewelina Skurosz- III miejsce w finale wojewódzkim w konkursie „Znaczenie 2000 lat chrześcijaństwa
 w historii i kulturze narodu polskiego”

Marcin Sobstyl, Ewelina Walczak, Zieliński Łukasz- II miejsce drużynowo na szczeblu wojewódzkim
w Ogólnopolskim Konkursie Marynistycznym

Rok szkolny 2001/2002

Izabela Antosiewicz- laureatka otwartego konkursu na najpiękniejszy list „Ludzie listy piszą”  organizowanego przez Miejski Dom Kultury w Mińsku Mazowieckim

Anna Walczak- laureatka „Turnieju Wiedzy o Powiecie Radomskim”

Anna Rdzanek- VI miejsce w województwie w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

Marcin Sobstyl, Ewelina Walczak, Zieliński Łukasz- II miejsce drużynowo na szczeblu wojewódzkim
w Ogólnopolskim Konkursie Marynistycznym

Rok szkolny 2002/2003

Mateusz Frączek- VIII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej

Ewelina Żarłok- laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Paulina Wikło- laureatka XXVI Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”

Ewelina Walczak, Anna Kołłątaj- II miejsce w finale konkursu „Postacie historyczne Ziemi Radomskiej”

Hanna Rdzanek- IV miejsce w województwie w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

Rok szkolny 2003/2004

Anna Rdzanek- III miejsce w eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
w grupie młodszej

Lidia Padewska- II miejsce w etapie rejonowym II Powiatowego Konkursu Historyczno-Regionalnego pt. „Postaci Historyczne Ziemi Radomskiej”

Anna Rdzanek- uczestniczka eliminacji centralnych XXVII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Rok szkolny 2004/2005

Przemysław Stańczyk- II miejsce w finale I Międzypowiatowego Konkursu Ekologicznego „Poznaj i szanuj prawa natury”

Kamil Jurczak- I miejsce (laureat) III Powiatowego Konkursu Historyczno-Regionalnego pod hasłem „Oblicza małej ojczyzny”

Lidia Padewska- laureatka Młodzieżowej Akademii Kultury MAK’2004 w konkursie na recenzję książki

 

 

 

Rok szkolny 2005/2006

Kamil Jurczak- finalista Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego „Z matematyką do Europy”

Kamil Jurczak- I miejsce (laureat) IV Powiatowego Konkursu Historyczno- Regionalnego pt. „Ziemia Radomska w okresie Jagiellońskim”

Anna Włodarczyk- II miejsce (laureat) IV Powiatowego Konkursu Historyczno- Regionalnego pt. „Ziemia Radomska w okresie Jagiellońskim”

Martyna Kopcińska- finalistka IV Powiatowego Konkursu Historyczno- Regionalnego pt. „Ziemia Radomska w okresie Jagiellońskim”

Marta Dorocińska- laureat VII Edycji Samorządowego Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”

Eliza Wójcik- I miejsce w konkursie o zasięgu wojewódzkim „Mazowsze- moja mała ojczyzna” w kategorii: „Gawęda”

Martyna Kwiecień- I miejsce w konkursie o zasięgu wojewódzkim „Mazowsze- moja mała ojczyzna” w kategorii: „Album”

Sylwia Padewska- II miejsce w finale Międzypowiatowego Konkursu Literackiego „Polscy Nobliści- Henryk Sienkiewicz”

Marta Dorocińska- II miejsce w Konkursie Matematycznym „Z matematyką do Europy”

Sylwia Jędrasiewicz- II miejsce w Konkursie Matematycznym „Z matematyką do Europy”

Marta Sobień- II miejsce w Konkursie Matematycznym „Z matematyką do Europy”

Damian Kociński- III miejsce w Konkursie Matematycznym „Z matematyką do Europy”

Ewelina Matusik- I miejsce w Międzypowiatowym Konkursie Literackim „Moje spotkania z Papieżem Polakiem”

Eliza Wójcik- II miejsce w VII Regionalnym Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim Katolickiego Centrum Młodzieży „Arka” pt. „Zielinek się zieleni, czyli gwarą opowiadamy o tradycji Świąt Wielkanocnych”

Katarzyna Giska, Agnieszka Kondys, Milena Kwiecień- III miejsce drużynowo w finale
II Międzypowiatowego Konkursu Ekologicznego „Poznaj i szanuj prawa natury”

Rok szkolny 2006/2007

Ewa Stańczyk- III miejsce w finale Międzypowiatowego Konkursu Literackiego „Polscy Nobliści- Wisława Szymborska”

Michał Romanowski- II miejsce w finale  III Międzypowiatowego Konkursu Ekologicznego „Poznaj i szanuj prawa natury”

Judyta Konopka- III miejsce (laureatka) Międzypowiatowego V Konkursu Historyczno- Regionalnego  „Bohaterowie walk o niepodległą ojczyznę 1794-1922”

 Anita Dobrzeniecka- II miejsce (laureatka) Międzypowiatowego V Konkursu Historyczno- Regionalnego  „Bohaterowie walk o niepodległą ojczyznę 1794-1922”

Anna Włodarczyk- II miejsce w I Międzypowiatowym Konkursie Językowym w kategorii język angielski

Anna Włodarczyk- finalistka Konkursu Matematycznego „Z matematyką do Europy”

Izabela Malinowska- laureat VIII Edycji Samorządowego Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”

Martyna Kopcińska- III miejsce w finale województwa mazowieckiego XI Konkursu Ornitologicznego „MIŁOŚNICY PTAKÓW- NA START”

Mateusz Malinowski, Mateusz Przychocki, Jarosław Romanowski, Wojciech Stachurski, Aleksandra Walczak - laureaci finału regionalnego województwa mazowieckiego IV edycji konkursu „Moje finanse
z klasy do kasy”

Adrianna Wąsik, Natalia Wojciechowska- I miejsce w kategorii kabaret w I Radomskiej Triadzie Artystycznej

Rok szkolny 2007/2008

Kamil Górka, Paweł Kalbarczyk, Aleksandra Matysiak - I miejsce w eliminacjach wojewódzkich XXXI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Martyna Kopcińska- mandat posła na XIV Sesję Sejmu w XIV Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży w Warszawie „Poseł naszych marzeń- szkic do portretu”

Ewelina Walczak- laureatka IX Edycji Samorządowego Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”

Ewelina Walczak- II miejsce w ogólnopolskim konkursie na opowiadanie „Narkotyki- nasz, a może mój problem?”

Anna Piszak- III miejsce w II Międzypowiatowym Konkursie Językowym dla Gimnazjum w kategorii język niemiecki

Michał Włodarczyk- I miejsce w V Międzypowiatowym Konkursie Matematycznym „Z matematyką do Europy”

Anita Dobrzeniecka- II miejsce w V Międzypowiatowym Konkursie Matematycznym „Z matematyką do Europy”

Eliza Wójcik- II miejsce w III Międzypowiatowym Konkursie Chemicznym

Żaneta Markowska- I miejsce w II Międzygimnazjalnym Recytatorskim Festiwalu Poezji Angielskiej

Rok szkolny 2008/2009

Dawid Górka, Malwina Hełmińska, Paweł Kalbarczyk, Aleksandra Matysiak - II miejsce w eliminacjach wojewódzkich Mazowsza XXXII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w kategorii szkół gimnazjalnych

Kamila Dobrowolska- finalistka etapu wojewódzkiego w I Ogólnopolskim Konkursie „Liga ortograficzna” organizowanym przez Grupę Edukacyjną SA pod patronatem Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

Joanna Kosno- I miejsce w kategorii „Prezentacja multimedialna” w wojewódzkim konkursie „Wypadki na drogach” organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Warszawie delegatura w Radomiu, Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego

Rok szkolny 2009/2010

Wojciech Szczęsny- II miejsce w VIII Konkursie Historyczno-Regionalnym organizowanym przez Międzypowiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli pt. „70 lat temu- bohaterom II wojny światowej”

Rok szkolny 2010/2011

Aleksandra Grzyb- II miejsce w V Międzypowiatowym Konkursie Językowym w kategorii język angielski

Rok szkolny 2011/2012

Iga Bińkowska, Magdalena Malinowska, Klaudia Matusik - I miejsce w etapie wojewódzkim IX edycji Programu „Moja szkoła w Unii Europejskiej- edycja Powrót do szkoły” pod patronatem Ministerstwa Spraw Zagranicznych

Aleksandra Grzyb- wyróżnienie w II Konkursie Okręgu Radomskiego z Informatyki i Matematyki dla Gimnazjalistów „Tygrysek”

Marcel Fituch, Iga Makulska, Rafał Padewski, Wojciech Szczęsny - IV miejsce drużynowo w Regionalnym Konkursie Przedsiębiorczości

Aleksandra Grzyb- II miejsce w VII Międzypowiatowym Konkursie Językowym w kategorii język angielski

Diana Jaworska- II miejsce w VII Międzypowiatowym Konkursie Językowym w kategorii język angielski

Patryk Rudziński- I miejsce w VII Międzypowiatowym Konkursie Językowym w kategorii język niemiecki

Wojciech Szczęsny- I miejsce w X Konkursie Historyczno- Regionalnym pt. „ Dał nam przykład Bonaparte”

Piotr Kowalczyk- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko”

Rok szkolny 2012/2013

Marcin Gniadek, Klaudia Górka, Patrycja Śmiechowska- III miejsce w Finale Wojewódzkim Mazowsza XXXVI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Klasa III C-  zwycięstwo w konkursie III edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Żyj Smacznie             i Zdrowo”

Malwina Babut, Łukasz Krawczyk, -  III miejsce w Międzypowiatowym Konkursie Fizyczno-Informatycznym „Wykorzystanie prawa odbicia i załamania światła w technice”

Sylwia Kurek- III miejsce w II Międzypowiatowym Konkursie Ortograficznym „O Złote Pióro”

Piotr Kowalczyk- wyróżnienie w polsko- ukraińskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko”

OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE

Rok szkolny 2002/2003

Paula Romanowska- I miejsce w Regionalnym Konkursie Plastycznym pod patronatem Kuratorium Oświaty „Szopka jako jedna z tradycji Świąt Bożego Narodzenia”

Rok szkolny 2004/2005

Jakub Stachurski-  finalista Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „Europa i ja”

Rok szkolny 2008/2009

Adrianna Wąsik - II miejsce w Konkursie Plastycznym pod hasłem ”16.10.1978r. XXX rocznica historycznego konklawe” organizowanym przez MODN w Radomiu

Rok szkolny 2009/2010

Ewa Jeromin - I miejsce w Konkursie Fotograficznym pt.”Co można zobaczyć w dolinie Radomki?” organizowanym przez Związek Gmin Radomka

Rok szkolny 2010/2011

Damian Markiewicz - I miejsce w Konkursie Fotograficznym pt.”Co można zobaczyć w dolinie Radomki?” organizowanym przez Związek Gmin Radomka

Kowalczyk Bartłomiej – III miejsce w V Międzypowiatowym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej

Rok szkolny 2012/2013

Zespół wokalno- instrumentalny w składzie: Natalia Chojnacka, Aleksandra Kowalczyk, Karol Nowakowski, Mateusz Kowalski, Piotr Kołodziejczyk, Piotr Kowalczyk- I miejsce w finale wojewódzkim    na VIII Festiwalu Piosenki o zdrowiu organizowanym przez wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną

Patrycja Śmiechowska - I miejsce w Konkursie Plastycznym ” Gdzie jest zając?” organizowanym w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Edukacyjnej „Wydra i zając”

Aleksandra Syta  - III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym na komiks historyczny pt. ”Bitwa pod Wiedniem”

Martyna Partyga -  III miejsce w Powiatowym Konkursie Fotograficznym pt.”Chwyć energię” organizowanym przez Związek Gmin Radomka

Weronika Zielińska- II miejsce w Powiatowym Konkursie Fotograficznym pt. „Mój powiat w obiektywie” organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Radomiu

 

Anna Kwiecień  - III miejsce w Powiatowym Konkursie Fotograficznym pt. „Mój powiat w obiektywie” organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Radomiu