11 listopada 2017 22:38 | Aktualności

KONKURS MATEMATYCZNY

,,Żadna nauka nie wzmacnia tak wiary w potęgę umysłu ludzkiego, jak matematyka.”
                                                                           Hugo Steinhaus

8 listopada 2017r. odbył się w naszej szkole I etap konkursu matematycznego  pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Konkurs  skierowany był dla uczniów gimnazjum wykazujących szczególne zainteresowanie matematyką, prezentujących rozległą wiedzę, wykorzystujących umiejętność twórczego myślenia do rozwiązywania trudnych zadań problemowych.Naszą szkołę w tym roku  reprezentowało czworo uczniów klasy III gimnazjum.  Mimo ciężkiej pracy uczniów i nauczycieli  na zajęciach pozalekcyjnych, tym razem nie udało się przejść do następnego etapu żadnemu uczestnikowi konkursu. Ale mimo to w dalszym ciągu zachęcamy naszą młodzież do rozwijania swoich pasji i trzymamy kciuki w kolejnych konkursach.