29 stycznia 2018 17:19 | Aktualności

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy również w Jedlińsku. Po raz XVI młodzież klas trzecich gimnazjalnych z Zespołu Szkolno Przedszkolnego wraz z opiekunami kwestowała na rzecz WOŚP. Mroźna pogoda, buzie uśmiechnięte i puszki w dłoniach wolontariuszy: Szymańskiej  Ani, Majewskiej Natalii, Lao Adrianny, Królikowskiego Kacpra, Borowskiej Ani, Dominika Bartnika, Szymańskiej  Ani, Szot Madzi, Ziółek Agaty, Adamczyk Julii, Fijołek Aleksandry, Banaszkiewicz Darii i opiekunów p. Marty Powęskiej - Okoń, Teresy Leśniewskiej i p. M. Zielińskiej czekały na dar serca mieszkańców Jedlińska, Jedlanki, Jankowic, Lisowa.. Zebraliśmy 6947, 89 zł. Dzięki otwartym sercom mieszkańców gminy przyczyniliśmy się do wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Serdeczne serduszkowe podziękowania Wszystkim Ofiarodawcom, młodzieży, nauczycielom, policjantom oraz właścicielom piekarni EXPUCH w Jedlińsku- Państwu Jaworskim.

Wyniki kwesty i rekordy w puszkach:

Jankowice:                 1551,91 zł

Jedlińsk                      3525,98 zł